מה לעשות אם יהלום טבעת האירוסין שלך משוחרר

הגדרות טבעת האירוסין אמנם מתוכננות במיוחד להחזקת יהלומים מרכזיים, אך ישנן דרכים רבות בהן היהלום עשוי להשתחרר. אם זה קורה, עליכם לנקוט בפעולה מיידית בכדי למנוע אובדן היהלום. טבעות אירוסין עלולות להיפגע במובנים רבים. אפילו לניקוי טבעת אירוסין יש פוטנציאל לשחרר את היהלום. כדי לעזור ללקוחות למנוע יהלומים להשתחרר, ריכזנו מדריך זה למניעת יהלומים רופפים וכן מה לעשות אם יהלום ישתחרר.

 

מניעת יהלומים רופפים

תלוי באורח החיים היומיומי שלך ובתפקיד שלך, אתה אפילו לא יכול ללבוש את האירוסין שלך כל יום. לנשים המבלות זמן רב בהסתמכות על הידיים לעבודה, שמירת טבעת האירוסין המעוצבת במקום בטוח תסייע במניעת נזק לטבעת עצמה. עם זאת, עדיין יש צורך לנקות ולטפל באופן קבוע בטבעת שלך בבית. בעת ניקוי טבעת אירוסין, הקפד להשתמש במנקה תכשיטים בפועל כדי למנוע כימיקלים לא ידועים לגרום נזק. אתה יכול גם להכין מנקה תכשיטים משלך על ידי ערבוב מים פושרים עם סבון כלים עדין. השתמש רק במברשת רכה, והיזהר מההתקנה של היהלום. בנוסף, אתה צריך תכשיטן לנקות את הטבעת שלך באופן מקצועי כל שישה עד שתים עשרה חודשים. בעוד שניקוי קולי על ידי תכשיטן מקצועי יכול לשחרר את היהלום, צורף מקצועי יהדק את היהלום לאחר כל ניקוי.

 

כשהיהלום משתחרר

אם הבחנת ביהלום המרכזי בטבעת האירוסין שלך כשהוא משוחרר, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להוריד אותו. שמור את הטבעת במקום בטוח, כגון קופסת תכשיטים מרופדת בבד נקי ורך. בהמשך, חשוב ליצור קשר עם תכשיטן מקצועי שיוכל להדק את החודים המחזיקים את היהלום במקום. טבעות אירוסין שונות יכילו הגדרות שונות, אך בדרך כלל מדובר בארבע או שש שיניים. בדרך כלל, תכשיטן יתקן יהלום משוחרר ללא עלות נמוכה, ורוב התכשיטנים כוללים את השירות במחיר הניקיון.

 

בסך הכל, הצעדים החשובים ביותר הם הסרת הטבעת, אחסונה במקום בטוח ולקחת אותה לתכשיטן. חבישת טבעת לאחר שתבחין כי היהלום המרכזי משתחרר עלול לגרום לאובדן היהלום שלך. שחקו בזה בטוח והביטו מיידית על טבעת האירוסין שלכם.