ריהוט מבטא להתאמה אישית של חדר השינה שלכם

אנשים נשארים יותר בבית בימים אלה וכאשר הם מסתכלים סביב בחדר השינה, הם לעיתים קרובות מבחינים בכך שהוא יכול לעבור עדכון בכיף. הדרך הקלה ביותר להוסיף נגיעות מעניינות ולהעניק חיים חדשים לחדר השינה היא להביא ריהוט מבטא ייחודי. ריהוט מבטא יכול להוסיף את הדרמה שאליה אתם משתוקקים תוך מתן פונקציונליות.

 

הנה כמה רהיטי מבטא יפים שיכולים לתת לחדר השינה שלכם את אפקט ה"וואו" שאתם מחפשים.

The Armoire

ארון יפהפה שהוא תוספת מושלמת לחדר שינה להוספת מקום אחסון נוסף. גם אם יש לכם בית בסגנון עכשווי, אתם יכולים לשלב אותו עם סגנון של העולם הישן יצירת ניגודיות ועניין. בשנים האחרונות ארון הזכוכית הזה חזר כדי לספק מקום לטלוויזיה בחדר השינה. כך ניתן להסתיר אותה מאחורי דלתות סגורות כאשר היא אינה בשימוש.

The Vanity

תארו לעצמכם שאתם יכולים לאחסן את כל מוצרי הקוסמטיקה שלכם במקום אחד. פינת איפור היא המקום המושלם להתכונן בו ליום עמוס. פינות האיפור יכולות לעורר את התחושה שאתם בהוליווד ולגרום לכם להרגיש כמו כוכבי קולנוע. פינות איפור לחדר השינה מגיעות בסגנונות וצבעים רבים.

The Accent Mirror

מראה היא חובה בחדר השינה, עד כדי כך שסטים רבים מחדרי השינה מגיעים עם מראה תואמת למיקום מעל השידה. עם זאת, מראת מבטא נוספת כמו מראה עומדת או מראת קיר ייחודית יכולה להביא סגנון לחדר השינה ולגרום לו להראות גדול יותר.

ספסל מיטה

ספסל מיטה מוסיף מראה יוקרתי וגם פונקציונליות בחדר השינה. כאשר הוא מונח למרגלות המיטה, ספסל מיטה יכול למשוך תשומת לב כפריט אומנותי תוך סיפוק מקום נוח לשמיכות שאינן בשימוש. אתם יכולים גם להשתמש בספסל המיטה שלכם כדי להתלבש ולנעול נעליים.

ריהוט מבטא לחדר שינה בהנחה

קונים שמחפשים ריהוט מבטא מסוגנן ובמחיר סביר לחדר השינה ימצאו אצלנו מחירים מוזלים. חפשו מכירות שבועיות ומבצעים כדי ליהנות מהמחירים הטובים ביותר.