אילו תנאים עונתיים יכולים להשפיע על השערים החשמליים שלך?

כל עונה מביאה מערכת תנאים חדשה ולכל אחד מאלה יש אפשרות לגרום לבעיה בערכת השער החשמלי שלך. כל אלה הם נושאים הניתנים לתיקון בקלות, שברגע שאתה מודע ויודע ממה להיזהר, ניתן לפתור אותם במהירות ובקלות אפילו על ידי איש העשייה הבלתי מנוסה ביותר.

 

חברת https://www.gotlieb.co.il/ ריכזה עבורכם את המידע:

 

שלג קרח

עד כמה שאבק שלג יכול להיות יפה בחורף, זה יכול לגרום לתפקוד של פתיחת השערים החשמליים שלך בקלות רבה.

לאחר חיישני תאי הפוטו שלך, לאחר שהן מכוסות, יפסיקו לפעול מכיוון שהקורה נשברת ללא הרף. רק טאטא מהיר והשערים החשמליים שלך יפעלו לחלוטין!

 

בנוסף, אם יש לך שערי הזזה שיש להם מסלול באדמה, יהיה עליך לבדוק אם יש שלג וקרח, כיוון שהצטברות של שניהם תמנע מהשערים להחליק כראוי, או בכלל על ידי חסימה פיזית או הפעלת זיהוי המכשולים. פוּנקצִיָה.

 

גשם כבד

גשם בלתי נמנע בבריטניה וכל ערכות השער החשמלי בנויות כדי לעמוד בכך בקלות. זרועות המותקנות בשער לעולם לא יתקלו בבעיות באמצעות גשמים, אך מנועים תת קרקעיים יכולים לפעמים למצוא עצמם בבסיס הבעיה.

 

בעת התקנת מנועים תת קרקעיים, בקופסאות היסוד יהיו מובנים ספינות לניקוז עודפי מים מבפנים. מים תמיד ייכנסו לקופסאות, אך כל עוד הניקוז מספיק, המנועים לא ישבו שקועים במים לפרקי זמן ממושכים.

 

עם זאת, אם אתה מגלה שהמים לא מתנקזים כראוי, אולי עדיף לבחון נושאים אחרים. לרוב, אם שער נמצא בתחתית מדרון, כל המים שעוברים במורד הגבעה יעברו אליהם. לא ניתן לנקז את כמות המים הזו דרך שקע פשוט, ולכן הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להוביל תעלת ניקוז על פני שביל הגישה גבוה יותר כדי להסיט את זרימת המים מלכתחילה להגיע לתיבות היסוד.

 

עלי סתיו

כאשר עונות השנה מתחלפות והעלים מתחילים לרדת, הקפד לבדוק את מסלולי שער ההזזה ותאי התאים שלך כדי לוודא שהם נקיים מפסולת עצים. זריקת עלים יכולה למנוע מפתחי השערים החשמליים שלך לעבוד כפי שהם אמורים לחגור מפוח עלים או לתפוס מברשת כדי לנקות אותם … תיקון קל מאוד!

 

רוּחַ

תנאים סוערים עלולים להוות מטרד תלוי איזה סוג שער יש לך והאם הנכס שלך נמצא באזור המושפע מאוד מרוח.

 

שערי ברזל המעוצבים בדוגמה פתוחה אינם נושאים מכיוון שרוח יכולה לעבור דרכם באופן חופשי, אך שערים שכמוסגר סגור (ולו חלקית) ידרשו פתיחת שערים חשמליים חזקים יותר כדי להתמודד עם התנגדות הרוח המופעלת עליהם.

 

שער בעלייה סגורה הוא כמו מפרש ברוח והכוחות המונחים עליהם יכולים להיות עצומים. משמעות הדבר היא כי לא ניתן להשתמש בפונקציות כמו מערכות זיהוי מכשולים המובנות ברבות מערכות פתיחת השער החשמלי 24 וולט שכן השערים יזהו רוח כעצירת עצם על עקבותיה.

 

בתנאי שיש לך את פותחי השערים החשמליים הנכונים על השער שלך, לעולם אל תיתקל בבעיה פועלת ביום סוער. אתה רק צריך לזכור את מיקום השער שלך ואת סוג השער שיש לך בעת בחירת ערכת שער חשמלי!