כיצד לארגן ולשמור קופונים

כדי לנצל נכון את המכירות והעסקאות על מנת לחסוך גדול, יש לנקוט בשתי גישות ליבה.

 

ראשית, חשוב מאוד לשמור על הקופונים שלך מסודרים, כך שתהיו מודעים לחלוטין לסוגי הקופון, למוצרים שהם חלים עליהם ולתאריכי התפוגה האישיים שלהם.

שנית, מומלץ בחום לקנות על פי רשימה על מנת למקסם את השימוש בקופונים ולחסוך כסף גדול.

אולם, ארגון קופונים אינו מדע מדויק, וישנן כמה אסכולות הנוגעות לגישות ארגוניות שונות, סוגיות כמו האם לגזור קופונים.

 

בזמן שאתה מתחיל, זה עלול לקחת כמה שעות בשבוע להגיע לאן שאתה רוצה להיות. עם זאת, ברגע שיש לך שיטה שמתאימה לך, הרכבת רשימת הקניות השבועית שלך תיקח לך פחות משעה ותוכל לחסוך משמעותית מיד!

מאמר זה נכתב על ידי הבעלים של אתר הקופונים הגדול בישראל.

 

שתי גישות עיקריות לגזירה

יש אנשים שמעדיפים לשמור את חוברות הקופונים והתוספות שלהם שלמים ולארגן אותם בתיקי אקורדיון לפי תאריך וסוג (יצרן, להדפסה, חנות וכו '). בדרך זו, הם יכולים להתייחס בקלות לתלושים שלהם ואז לגזור אותם לפי הצורך. התומכים בשיטה זו קובעים כי היא חוסכת להם זמן והם נוטים לאבד פחות קופונים.

עם זאת, יש אנשים שמעדיפים לגזוז את הקופונים שלהם, מכיוון שזה לוקח פחות מקום בסך הכל. לאחר גזירת הקופונים, קיימות מגוון דרכים שונות לשמור עליהם מאורגנים ונגישים בקלות במינימום מאמץ. תומכי קופונים לגזירה נהנים מזן העסקת הידיים ומעריכים כי נדרשת עבודה מינימלית בכדי להרכיב את רשימת הקניות שלהם, יחד עם הקופונים המתאימים.

קבצי אקורדיון או ארנקי קופון

ברגע שתתחיל לצבור אוסף של קופונים, כדאי לך להשקיע בארנק קופונים. ישנם צבעים, סגנונות וסוגים רבים ושונים שזמינים כדי שהמערכת שלך תשקף את האישיות שלך.

 

אפשרויות טובות אחרות כוללות קובץ מתרחב, או קלסר עם הוספות פלסטיק, כמו שרוולי תמונה. זה תלוי אם ברצונך לצלם את התוספות שלך או לשמור אותן בשלמותן וכמה קופונים שאתה רוכש. שתי השיטות פשוטות ונוחות לשימוש.

 

היתרון של ארנק קופונים הוא שהוא נייד מאוד ולא מגושם מדי. יש כמה כיסים עם תוויות ריקות שניתן לכותרות כל מה שתרצה. זה מוביל לאופן שבו אתה רוצה לארגן את הקופונים שלך.

 

יש אנשים שרוצים לקבץ לפי סוג (יצרן, חנות, להדפסה, מתחרה, $ x / xx וכו '), אך מניסיוני זו שיטה לא טובה כמו חלקם. אני מעדיף לקבץ את שלי לפי קטגוריות מסוימות, כמו בשר, חלב, לחם / פסטה / אורז, ירקות, פירות, מזון קפוא / מוכן וכו '.

 

לעיתים קרובות אני אעשה קופונים של יצרני נייר עם קופונים לחנות או מתחרים שאני יכול לערום לצורך משיכה קלה כשאני מוכן להכין את הרשימה שלי. אני אוהב את קובץ האקורדיון שלי מכיוון שלפעמים אני יכול לצבור אוסף קופונים לא רע במהלך החודש.

 

כדי ליהנות מקוד קופון בבוקינג ניתן להיכנס לאתר הזה.