דרכים‌ ‌יפות‌ ‌לעצב‌ ‌את‌ ‌הפרגולה‌ ‌שלכם‌ ‌

הפרגולה שלכם היא כנראה המאפיין היפה ביותר במרחב החיצוני. אבל אם היא לא, אל תדאגו. אתם עדיין יכולים לגרום לפרגולה שלכם להראות נהדר. היו סמוכים ובטוחים, אינכם צריכים להשקיע ברעיונות עיצוב יקרים כדי לעזור לפרגולה שלכם להתבלט. כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר הטיפים הבאים:

1. תאורה נכונה

אין דרך טובה יותר להחזיר את הפרגולה המתה שלכם לחיים מאשר להתקין בה הרבה נורות. פרגולה עם נורות פירושה שתוכלו ליהנות מבילוי בחוץ גם בלילה. אתם יכולים להשתמש בכל סוג של תאורה – מה שמתחשק לכם.

 

אם אתם שואלים אותנו, אנו מציעים לכם להוסיף אורות פיות כדי ליצור אוירה קסומה. אתם יכולים גם לתלות נורות רגילות מעל תקרת הפרגולה שלכם. הדבר הטוב ביותר הוא שגם אורות פיות וגם נורות רגילות זולות וזמינות בשוק.

2. מגע של ירק

קצת ירק, או אפילו הרבה ממנו, יכול לשפר את מראה הפרגולה החשמלית שלכם באופן מיידי. התחילו על ידי הצבת העציצים האהובים עליכם סביב הפרגולה. הקפידו לבחור צמחים בחוץ שעושים טוב בכל ימות השנה.

 

אתם יכולים לתלות גם צמחים מטפסים ועציצים קטנים כדי שהפרגולה שלכם תהיה יפה באופן טבעי יותר.

3. וילונות לפרטיות

וילונות מאפשרים אפשרות עיצוב נהדרת כאשר אתם רוצים לקבל קצת פרטיות בחוץ. מלבד הפרטיות, וילונות מוסיפים אפקט דרמטי לחלל. דאגו להתקין וילונות צבעוניים או במרקמים שונים כדי לגרום לפרגולה שלכם לבלוט.

 

כמו כן, הקפידו להשקיע בוילונות באיכות מעולה, כך שהם לא יתלכלכו או יידהו בקלות. באופן אידיאלי, עליכם לחפש וילונות מכותנה או אולפין, המכונים גם פוליפרופילן.

4. ריהוט נוח

אם ברצונכם להפוך את הפרגולה שלכם לחלל מגורים חיצוני שבו תוכלו להירגע או לארח את האורחים שלכם, הצטיידו בכמה ספות או כיסאות נוחים. סוג הרהיטים שתבחרו יכול להכין או לשבור את הפרגולה שלכם, אז ודאו שאתם בוחרים ריהוט מודרני איכותי ביותר לחלל החיצוני שלכם.

5. מאוורר או אח

תלוי בסוג האקלים באזורכם, תוכלו להכניס מאוורר או אח לפרגולה שלכם. באופן אידיאלי, אתם צריכים גם מאוורר וגם אח, כך שתוכלו להשתמש במאוורר בקיץ ואילו באח בחורף.

 

אלה הדרכים הדקורטיביות הטובות ביותר להעלות את היופי של הפרגולה שלכם. זקוקים לייעוץ נוסף? התקשרו לאלום חיפה עוד היום!