בחירת הארנק שלכם

כמובן שאנחנו מתעניינים יותר בכמות הכסף שאנו סוחבים בארנק מאשר בארנק עצמו. מבלי להקדיש לכך מחשבה, נוכל לבחור ארנק קל לשימוש ומעשי. מי צריך ארנק עם סטייל? למי אכפת מהצהרת אופנה? ובכן, השאלה באמת צריכה להיות, מדוע לא להתבלט? למה שלא יהיה לכם משהו מיוחד? וישנן כמה אפשרויות לבחירה המספקות בדיוק את זה.

 

אבל קודם כל, הארנק שלכם צריך להחזיק את תעודת הזהות, כרטיסי האשראי, הכסף המזומן ואולי תמונות של המשפחה שלכם. הכל צריך להיות נגיש ונוח. אך מעבר לדרישות אלה, אין שום סיבה שזה לא יהיה גם אביזר אופנה. אנחנו תמיד מוציאים אותו בכל פעם שאנחנו משלמים על משהו, אז למה לא לעשות רושם? תנו לארנק שלכם לדבר בשבילכם.

 

ארנקים ספורטיביים – בדרך כלל פחות יקרים ממקביליהם מעור ומיוצרים מחומרים קלים כמו ניילון, ויניל, אריג או אפילו גומי. אם הם מיועדים לשימוש מזדמן, הם עשויים אפילו להיסגר באמצעות סקוטש שמוסיף למראה הספורטיבי. ארנקים אלה הם עמידים מאוד ולעתים קרובות גם אטומים למים, אך הם חסרים סגנון ואופנתיות.

 

ארנקים קלאסיים – לארנקי עור בהחלט יש יותר מעמד. ישנם סגנונות רבים ושונים ומגוון רב מבחינת איכות העור. ארנקים דו צדדיים פופולריים מאוד לשימוש יומיומי. אלה שיש להם הרבה כרטיסי אשראי ו / או מועדון כנראה שיסתדרו טוב יותר עם שלושה צדדים. עור פרה בסיסי הוא הנפוץ ביותר והכי משתלם.

 

אם אתם רוצים מראה אקזוטי יותר, אתם יכולים לבחור עור של לטאה או תנין. ישנם גם ארנקים העשויים מעור כריש וסטינגרינג. אלה הם יקרים יותר, אך עשויים להיות שווים מאוד מכיוון שיש להם מראה מושך וייחודי מאוד. אם אתם באמת רוצים לעשות רושם כדאי לכם לחפש ארנק מעור יען. זה צועק "כסף" ולמעשה גם יקר מאוד. זה אולי ראוותני, אבל אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את זה, אז למה לא?

 

אם אתם בוחרים ארנק לגבר במתנה, כדאי מאוד שתקדישו לכך זמן ומחשבה. ארנק צריך להתאים לאישיות המשתמש. לא הייתם מצפים שקניה ווסט יילך עם ארנק ניילון עם סקוטש, נכון? אם אבא שלכם אוהב לדוג הוא אולי יאהב ארנק מעור כריש. זה נראה נהדר ועמיד באופן מפתיע, הרבה יותר מעור פרה. הוא יאהב את זה ויוכל להשתמש בו למשך שארית חייו. עבור מישהו קצת יותר רשמי, עור סטינגריי עשוי להיות ה-דבר. סטינגריי הוא בעל מראה מבריק ומושלם למי שמתלבש היטב ובעל מראה מלוטש.

 

יש הרבה ארנקי עור מזויפים, כך שתצטרכו לבדוק אותם ממש מקרוב לפני שאתם קונים. הריחו את הארנקים כדי לזהות אם יש ריח של עור. ארנק עור נחמד יכלול תפירה אחידה ומהודקת, לכן התבוננו מקרוב גם על זה. עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער. אז כדי להיות בטוחים, שלפו שטרות וכרטיסים מהארנק שלכם כדי לוודא שהם משתלבים בקלות בארנק החדש.