5 השאלות החשובות ביותר לשאול את עצמך בבחירת חיתול למבוגרים

מכירים את מדידת המותניים שלכם? כדי להבטיח מידה נכונה, מדידות המותניים והירכיים הנוכחיות חיוניות למציאת החיתול למבוגרים בגודל הנכון. אנשים מסוימים עשויים ליפול בגדלים שונים בהתאם למותג המוצר. אם אתם מחפשים חיתול למבוגרים בגודל פלוס, שקלו את המוצרים הבאים כדי להישאר מוגנים ונוחים, ביום ובלילה.

 

  1. מהי מדידת המותניים / הירך הנוכחית שלי? – זו אחת השאלות החשובות ביותר שיש לקחת בחשבון. מותגי החיתולים למבוגרים משתנים, אז מדוד את עצמך קודם, ולא לנחש את הגודל שלך. גודל המכנסיים אינו תואם לגודל החיתול, אז אנא מדוד את עצמך נכון עם סרט מדידה.

 

טיפ – חשוב למדוד את החלק הרחב ביותר של המותניים ואת הירך לגודל המדויק ביותר. לקבלת הוראות למדידה נכונה, עיין באינפוגרפיקה 'כיצד לבצע'.

 

  1. כמה ספיגת אני צריך? – על פי Healthline.com, מבוגר יכול לקבל תפוקת שתן בכל מקום שבין 400 ל -2,000 מיליליטר מדי יום. מוצרי חיתולים למבוגרים בריאטריים (תלוי בגודל) יכולים להחזיק בין 24-38 אונקיות. אם אתה מנהל דליפות קלות ולעתים נדירות יותר, אניה היא אפשרות אחרת.

 

טיפ – רשום באיזו שעה ביום אתה חווה דליפה. רשום כל דפוס שאתה רואה ודן עם איש מקצוע בתחום הבריאות.

 

  1. איזה סגנון של חיתול למבוגרים מתאים לאורח החיים שלי? – עבור אנשים המרותקים למיטה או על כיסאות גלגלים, תחתון מצויד עשוי להיות המוצר הקל ביותר לשינוי עקב הוו או לשוניות הסרט.

 

אנשים פעילים עשויים להעדיף תחתונים בסגנון משיכה. חיתולים בסגנון משיכה למבוגרים, מציעים לוח נוח ומתוח שנשאר קרוב לגוף.

 

  1. אילו מוצרים אחרים קיימים בגדלים גדולים יותר? – תלוי בכמה הגנה אתה זקוק, כיסויי חיתולים וכריות בוסטר יכולים לעזור להגנה נוספת. רפידות המאיץ מגבירות את הספיגה וממוקמות במוצרים חד פעמיים. רפידות מגיעות במידות מ- XL עד XXL.

 

כיסויים אטומים למים נלבשים על מוצרים הניתנים לפריסה ומשמשים כשכבת הגנה נוספת. הכיסויים נושמים וקיימים ב 6 צבעים: שחור, סומק, כחול כהה, לאטה, אפור ולבן. זמין במידות XL, XXL, XXL, 4XL ו- 5XL.

טיפ – בבחירת כיסוי חיתול הקפידו למדוד סביב הירך, זו המדידה החשובה ביותר. נזילות מתרחשות בעיקר באזור זה, ולכן הכיסוי אמור להתאים היטב לאזור זה.

 

  1. מהו המוצר הנוח ביותר? כדי למצוא את החיתול הטוב ביותר למבוגרים בריאטריים, אנו ממליצים לדגום תחילה את המוצר. האם כשאתה לובש חיתול למבוגרים, האם יש יותר מדי מקום באזור הרגליים? הלשוניות חותכות את הירכיים שלך? הקפד להיות מודע איך אתה מרגיש כשאת לובשת את המוצר.

 

טיפ – בקש דגימה לנסות מוצרים אלה.

 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר של עזר נאמן.