מתי כדאי להעניק יהלום במתנה? 5 טיפים

יהלומים הם לנצח, אבל איך יודעים מתי הרגע הנכון להעניק אותם? בעוד שרוב הנשים ככל הנראה ישמחו לקבל יהלום בכל עת, ישנם אירועים מיוחדים מסוימים המצדיקים את המתנה הגדולה הזו. אז אם אינכם בטוחים אם הענקת יהלום תביא לכם שבחים או תכניס אתכם לצרות, הנה כמה טיפים כלליים לגבי מתנת יהלום:

 

  1. טבעת יהלום / סוליטייר. תכשיט יהלום זה מייצג הצעת נישואין. אם אתם מוכנים להציע, קחו לה טבעת יהלום. אם אתם שוקלים לקנות לה מתנת יום הולדת, אל תגרמו לה להתקף לב על ידי הצגת תיבת טבעת. אם אתם כבר נשואים, אל תהססו לתת לה כמה שיותר טבעות יהלום שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

במקרים רבים נהוג גם לחדש טבעות אירוסין פעם נוספת, על מנת לשדרג את גודל היהלום בטבעת – ניתן לשדרג גם לטבעות אירוסין יוקרתיות מאוד, אשר יגרמו לכל אישה להרגיש יוקרתיות ונוצצת במיוחד.

 

  1. צמיד טניס. באופן מסורתי, אלה צמידים של שחקני טניס שמציינים בכמה טורנירים הם זכו (מספר היהלומים מייצג את מספר הטורנירים). צמידים אלה הפכו למתנה פופולרית של בעלים לנשותיהם. ניתן להעניק אותם בכל אירוע, אך המגמה הפופולרית היא לתת את הצמיד כמתנת הלידה של ילדכם הראשון.

 

  1. טבעת Eternity. טבעות אלה הפכו פופולריות מאוד כטבעות חתונה, אבל הן מוענקות בדרך כלל ביום השנה כסמל להמשך האהבה והמסירות. מה שבטוח הוא שאתם לא צריכים לחכות 60 שנה כדי להעניק לה יהלומים (נסכים על כך שזה הרבה מאוד זמן).

 

  1. שרשרת יהלומים. אבן יחידה היא מתנה נהדרת לסיום לימודים, בעוד שתכשיט בצורת לב יתאים יותר לאירוע רומנטי כמו יום האהבה. מומלץ לתת לה משהו קצת יותר נוצץ, כמו תכשיט עם הרבה יהלומים, כדי לחגוג את אבן הדרך החשובה לכל החיים.

 

  1. עגילי יהלומים צמודים. מתנת היהלומים הטובה ביותר בכל הזמנים. לכל אישה צריכה להיות לפחות קבוצה אחת של עגילי יהלום אלה והם יכולים להיות מתנה מושלמת לכל אישה, בכל עת. אתם יכולים להעניק אותם לאמא, אחות או לאשה בלי לדאוג מפני מה שהן יכולות לפרש מכך (מלבד העובדה שברור שאכפת לכם מהן ויש לכם טעם מעולה).

 

לא משנה איזה תכשיט תבחרו – יהלומים הם תמיד מתנה מושלמת לכל אירוע.