איזה סגנון של צמיד יהלום מתאים ביותר עבורכם?

צמידי יהלומים יכולים לשפר את המראה של כל בגד שתלבשו, והם גם אביזרים שמתאימים לכל אירוע, בין אם זה במשרד או במקום אחר.

בעוד שצמידי היהלום הפופולריים ביותר הם "צמידי טניס", לא כולם מעוצבים בצורה זו. צמיד יהלום יכול לבוא במגוון של שיבוצים שונים וייחודיים, וזאת כדי שניתן יהיה ליצור תכשיט מותאם אישית באופן מושלם לכל אדם. צמידי יהלומים יכולים לכלול סגנונות שונים, כמו עיצובים מעוקלים, עיצוב שרשרת, עיצוב מלוטש או עבודת מתכת מוברשת.

 

לפניכם סגנונות שונים של צמידי יהלומים שתוכלו לבחור מהם:

 

צמידי טניס

צמיד טניס יהלומים כולל שרשרת יהלומים ללא נקודת חיבור. עיצוב שרשרת הקישור מאפשר לצמיד להתקפל כך שניתן לענוד אותו בקלות. צמידי טניס יכולים להכיל שלוש או ארבע שיניים עבור מסגרת השיבוץ של כל יהלום, או כל מסגרת אחרת שתבטיח שהיהלומים יישארו במקום.

 

שיבוץ קלאסי

מדובר בצמידי טניס בסגנון קלאסי ומסורתי. השיניים שמחזיקות את היהלומים הן קטנות ועשויות ממתכת. מספר השיניים ישנה את האופן שבו סגנון זה בא לידי ביטוי, כאשר מספר שיניים גבוה יותר מציעות אבטחה רבה יותר עבור האבנים. יהלום גדול צריך בדרך כלל להיות מוחזק על ידי ארבע שיניים לפחות – שש הוא מספר השיניים האופטימלי הנדרש לאבטחה באיכות גבוהה. צמידי יהלום קטנים יותר, עם זאת, ניתן לשבץ בבטחה גם עם שלוש שיניים.

 

שיבוץ על בסיס עגול

זהו שיבוץ אבנים שמחזיק כל יהלום במקום באמצעות בסיס עגול בעל מסגרת. צמיד טניס זה נחשב לטרנד אופנה עכשווי, ומהווה בחירה מצוינת אם הסגנון האישי שלכם הוא מודרני יותר.צמידי יהלום רגילים

צמידים אלה בעלי תכונה שיוצרת מעגל של יהלומים, שורה של אבנים, או אפילו יהלומים שמפוזרים לאורך כל עיצוב הצמיד. שלא כמו צמידי טניס, תכשיט זה אינו מאפשר חופש בכל מה שקשור לעיצוב. צמידים יכולים לכלול שיבוץ Pave ושיבוץ Channel.

 

שיבוץ Pave

שיבוץ סלול פירושו שהיהלומים משובצים בתוך בסיס מתכת עם שיניים שמשמשות כדי לאבטח אותם.

 

שיבוץ Channel

סגנון זה הוא למעשה שורה של אבנים המשובצות יחד בתוך בסיס מתכת. סגנון השיבוץ הזה מציג קו נקי של צבע וזוהר שיוצרים יחד אלמנט עיצובי להפליא.צמידי קסם

צמידי קסם נהנים מתחיית סגנון השיבוץ הזה. בעוד שצמיד הקסם המסורתי ידוע כשרשרת מקושרת עם תליונים משתלשלים, הסגנונות החדשים מציגים עיצוב עדכני וקליל יותר.בעוד שהשיבוץ העגול הוא הבחירה המסורתית, השיבוץ התלוי מציע אבטחה נמוכה יותר עבור התליונים היקרים שנתלות מהצמיד. קמיעות אלה  בדרך כלל מעוטרות ביהלומים או באבנים יקרות אחרות.

במקום זה, בחרו בשיבוץ העגול המסורתי כדי להבטיח שאבני החן לא יפלו מהצמיד.

 

צמידי יהלומים אינם מוגבלים מבחינת העיצוב שלהם לרוב, והם זמינים בסגנונות רבים. בחרו את עיצוב הצמיד שאתם אוהבים כדי שתוכלו להנות מהיופי הנצחי של התכשיט הקלאסי הזה.