היתרונות של סקס בוקר

סקס מדהים בכל עת של היום ומגיש את המספר הגדול של היתרונות הבריאותיים. עם זאת, היתרונות של סקס בבוקר יגרמו לכם לרצות להתחיל להחליף את השגרה שלכם.

 

  1. זו אחת הדרכים הטובות ביותר להתחיל את היום

בבקרים עדיף לטפל בעצמך בטיפול עצמי כדי להתחיל את היום כמו להתאמן. אז למה לא לכלול סקס בזה? על ידי קיום יחסי מין בבוקר זו יכולה להיות אחת הדרכים הטובות ביותר להתחיל את יום החופש. הסיבה לכך היא שכאשר יש לך אורגזמה הגוף שלך משחרר את האוקסיטוצין הכימי שגורם לך להרגיש שמח יותר.

 

  1. זה נחשב לאימון מיני

אמנם סקס בבוקר אינו ממש שווה ערך לביצוע שעה בהליכון, אך הוא עדיין סופר אימון. מחקרים הראו כי המין שורף בערך 5 קלוריות בדקה שזה בערך כמו לצאת לטיול.

 

  1. זה החלפה טובה יותר לקפה

סקס מעיר אותך בבוקר בצורה שקפה לא יכול!

 

  1. זה מפחית מתח

צריך להפחית את רמות הלחץ בבוקר? ובכן, קוויקי של בוקר יכול להיות הדרך המושלמת להתחיל את היום ללא לחץ. על פי מחקר אחד, פעילויות מהנות מורידות את רמות הורמוני הלחץ שלך.

 

  1. גופך מיועד למין בוקר

גם רמת האסטרוגן וגם הטסטוסטרון היא הגבוהה ביותר שלהם בבוקר, ולכן הדבר מעלה את החשק המיני הגורם למין הבוקר להרגיש כל כך טוב. רמות האנרגיה שלך בדרך כלל גם גבוהות הרבה יותר בבוקר, כך שזה הזמן המושלם ביום לקיים את המין הטוב ביותר.

 

  1. תקבל זוהר מין לאחר פרסום

סקס בבוקר יגדיר אותך לא רק להרגיש נהדר אלא גם אתה נראה נהדר! על פי מומחים, סקס בבוקר יכול לתת לך זוהר רענן בגלל העלייה ברמות ה- DHEA – חומר כימי שקשור גם לעור ושיער זוהר.

 

  1. זה מגביר את האינטימיות בין זוגות

ההתעוררות עם בן / בת הזוג עוזרת להגדיל את רמות האנדורפין, זה מוביל לרוב לעלייה ברמות האינטימיות בין בני הזוג, ועוזרת לזוגיות להימשך יותר זמן.

 

ההמלצה שלנו היא להכניס למיטה צעצועי מין. ביצים סיניות יכולות להיות אופציה טובה למי שרוצה לגוון את יחסי המין ען בן/בת הזוג.