שחזר, הגן ויפה את גדרך באמצעות מריחת לכה ועוד!

כאשר אתם בוחרים להתקין גדר עץ מסביב לבית או לעסק, חשוב לזכור שיקום וכתמים בכדי להגן על השקעתכם.

 

ראשית, אתה תמיד רוצה למרוח לכה גדר חדשה. זה מגן עליו, יוצר מראה רענן ומלוטש ויכול להוסיף צבע נהדר, תלוי איזה לכה תבחרו. המראה הטבעי מושך גם כן.

 

אם אתה רוכש גדר חדשה, הקפד לשאול את החברה שאתה שוקל אם יש לה חלוקת צביעה. זה נוח שיש חברת גדר חנות אחת.

 

אם יש לך גדר ישנה יותר, שחזור הוא חלופה נהדרת בעלות נמוכה יותר להחלפת הגדר שלך. שיקום הוא "מתיחת הפנים" לכל אזורי גדר מכוערים או פגומים שיש לתקן. זה עשוי לכלול החלפת טושים סדוקים או מעוותים, טיפול בציפורניים וקיבוע שערים. שיקום מעניק לגדר שלך גם את ההגנה הנוספת על ניקוי והכתמת הגדר כדי להגן על העץ ולייפות אותו.

 

אם יש לך גדר ישנה אז קיימת אפשרות שטכנאי צריך לצאת לביקור באתר. זה כולל הליכה על קו הגדר – בחינת כל מה שצריך לתקן, להחליף או להתאים. אז החברה תספק לכם הצעת מחיר מדויקת לאיזו עבודה מומלצת – והכל בחבילה כוללת של מפתח.

 

ייתכן שאתה תוהה מה עולה שחזור גדר או כתמים. ישנם גורמים רבים הקובעים את העלות. אנו ממליצים לחשוב על הדברים הבאים:

 

האם אתה רוצה צד אחד או שניהם בלכה? (האם אתה רק רוצה הבדל אסתטי בפנים?)

האם אתה רוצה להגן עליו – לכסות את כל ההיבטים של ההשקעה שלך מבפנים ומבחוץ?

ישנן רמות מחיר רבות ושונות בהתאם לצילומים, גיל הגדר, כמה נזק התרחש וכו '.

עם שיקום הגדרות – חלק התיקון של הצעת המחיר יכול לגרום לעלות להשתנות לא מעט. ישנם מינים רבים של עצים, סוגי גדרות מרובים והשאלה הופכת – האם ניתן להשלים דברים בזמן שאנחנו נמצאים שם בניקיון – או שזה ייקח כמה ביקורים? לדוגמא, אם התיקונים נובעים מנזק שמכונית פוגעת בשער גדר עץ שיש בו מסגרת מתכת (כלומר: שער כונן כפול עם מסגרות מתכת עבור נגררים לתנועה פנימה והחוצה – שערים ארוכים / גדולים יותר זקוקים לרוב למסגרת המתכת לצורך תמיכה. ) יתכן שיהיה צורך לבנות מחדש את המסגרת ולהצטרך ריתוך בחנות שלנו. זה ידרוש מאמצים נוספים וביקור נוסף. לכן העלות תהיה גבוהה יותר.

 

בעלי בתים רבים רוצים לדעת על אפשרויות צבע. חברת גוטליב שערים וגדרות מציעה לכה שקופה למחצה שייתן צבע לגדר שלך אך יאפשר לך לראות את גרגר העץ. אנו לא ממליצים על מוצקים, כגון צבע, מכיוון שהם נוטים להתקלף, להיסדק ולבעבע לאורך זמן. בנוסף, צבע בדרך כלל יקר יותר למריחה מחודשת בגלל ההכנה הכרוכה בכך. למריחת לכה אין עבודת הכנה.