השכרת עגלות קפה לאירועים

בחברת עגלת קפה לאירועים אנו מספקים שירותי עגלת קפה וקייטרינג בישראל כבר 20 שנה. בכך שתסמכו עלינו לטפל בצרכי הקייטרינג והקפה של האירוע שלכם, לא משנה מה הגודל, אתם תקבלו לא רק שירות ברמה הגבוהה ביותר במחיר ללא תחרות מובטחת, אלא תסירו חלק מהלחץ שנובע מתכנון זה.

 

מה אתה יכול לצפות מהשכרת עגלה בנוגע לטיפול בעגלת קפה?

במילים פשוטות, כשאתם שוכרים אותנו בכדי לספק קייטרינג קפה לאירועים שלכם, תקבלו שירות ברמה העליונה ותיהנו רק מפולי הקפה האיכותיים ביותר. אנו מציעים כמה חבילות שונות המתאימות ביותר לצרכי האיסוף, מקטן לגדול, ויכולים לעבוד איתך להוסיף אפשרויות כגון כוסות לוגו בהתאמה אישית או שיש בריסטה מקצועית בהישג יד להכנת קפה מהודר.

 

שירות עגלת קפה הרגיל שלנו כולל מכונת קפה ומטחנה ברמה מקצועית, יחד עם מגוון תה, קפה נטול קפאין, שוקולד חם ולטאי צ'אי. הקפה המבוקש ביותר שלנו הוא תערובת העגלה להשכרת Cartina, הידועה בניחוח הקרמל המלוח שלה עם קרם עמוק ועמיד לאורך זמן.

כדי לתת למשתתפים באירוע שלכם את האפשרות של משקאות קפה מיוחדים פופולריים מתמיד, כמו אספרסו, תוכלו להוסיף אחת מהבריסטות המקצועיות שלנו לניהול העגלה.

אחת האפשרויות הנוספות שלנו היא מיתוג בהתאמה אישית על הכוסות והשרוולים. זה פופולרי בקרב לקוחותינו, אך הוא יכול להוסיף גם נופך אישי למפגשים פרטיים. הוספת שמות החתן והכלה לארוחת חזרות לחתונה או הנער או הנערה ליום ההולדת למסיבה שלהם הם רק כמה דוגמאות.

מה מגדיר השכרת עגלה ביחס לטיפול בקפה ניידים

מעבר לשירות ברמה העליונה שאנו מספקים באמצעות קפה בלבד באיכות הגבוהה ביותר, הדבר הגדול ביותר המבדיל אותנו מהיתר הוא ערבות המחיר שלנו. היכולת שלנו לספק את השירות שלנו בכל מקום בישראל היא דרך נוספת להשאיר את התחרות באבק. כעת, לאחר שהתחלנו להציע שירות קייטרינג מלא, אנו יכולים להיות הספק היחיד שלכם גם לעגלת קפה וגם לקייטרינג ברחבי הארץ.

 

זו הערבות שלנו ואנחנו מציעים הצעות מחיר חינם כדי להוכיח זאת. אם תוכלו למצוא מחיר זול יותר עם אותו קפה ושירות איכותי אותו אנו מציעים, אנו נתאים לזה.

במהלך 20 שנותינו בעסק, בנינו מערכת המאפשרת לנו להציע את שירותינו ברחבי הארץ. לא משנה היכן אתם מתכננים לערוך את האירוע שלכם, תוכלו לשכור את עגלות הקפה שלנו, כל עוד יש מקום לעגלה ושני תקעים חשמליים למכונות. יש לנו ניסיון עם אירועי פנים וחוץ כאחד.

אל תשכח מאפשרויות ההסעדה שלנו. לפעמים קפה ותה אינם מספיקים לאירוע שלכם וזו הסיבה שאנו מספקים מספר אפשרויות קייטרינג שונות. אלה יכולים להתמודד עם הכל, החל מפגישות ארוחת בוקר מוקדמות בבוקר, לארוחות ערב או פינוקים מתוקים לקינוח. נצל את הצעות המחיר החינמיות שלנו כדי למצוא אפשרות שמתאימה לצרכים שלך.

אודות שכירת עגלה

התחלנו את השכרת העגלות בשנת 1999 עם אספקת קפה וקייטרינג. מאז גדלנו להציע את שירותינו בכל הארץ. טיפלנו באירועים, ממפגשים יזומים קטנים ועד אירועי ספורט גדולים וכל מה שביניהם. אנו גאים בשירות הידידותי שלנו והתחייבות להתאמת מחירים.