קשת הקסמים – פטנט תוספות השיער שמשגע את המדינה

שיער דליל מתחיל מהראש – מדובר בעובדה מובנת אליה, אך לאורך שנים ארוכות אף אחד לא פעל מתוך ההבנה הזאת. עד שלא הגיע פטנט קשת הקסם שהפך את היוצרות בעולם תוספות השיער הישראלי ואף העולמי ככלל. כך, במקום להשקיע זמן, כסף ומאמצים רבים לחיבור תוספות שיער לשיער הקיים, ניתן ליצור מראש משולב בעזרת העשרת מראה השיער כבר מהראש ויצירת שכבת שיער נוספת על הקיימת – פעולה שבהחלט עושה את העבודה מצד אחד, אך לא יוצרת כל בעיה עבור השיער הקיים. לפניכם כל מה שצריך לדעת על הפטנט המדהים הזה, קשת הקסמים לתוספות השיער.

איך זה עובד?

לאחר שמעצבי שיער רבים חשבו על פתרונות מגוונים ויצירתיים לשיפור מראה השיער על ראש הלקוחה, קשת הקסמים הרימה את הכפפה. בעזרת ענידה של קשת הקסמים שאליה מחוברות תוספות השיער האיכותיות, העשירות והעבות ביותר שמאפשרות ליצור את המראה המרשים, כבר מהראש. וזאת מבלי לחבר את התוספות לשיער הקיים, מבלי ליצור שינויים מעיקים בשגרה היומיומית של הלקוחה, ובעזרת השקעה חד-פעמית לרוב. אך על מנת לנצל את כל היתרונות של קשת הקסמים, כדאי לשלב אותה עם עבודה יעילה ומקצועית של מעצב שיער מיומן, כך שנוצר יתרון אופטימלי שגם נותן ללקוחה חופש מירבי, אך גם יוצר תעסוקה לא מעטה גם עבור מעצב השיער עצמו.

למי מתאימה קשת הקסמים?

הפתרון המעולה של קשת הקסמים מתאים למעשה לכל אישה השואפת להשיג את מראה השיער המרשים שהיא רוצה, אך מבלי להתחייב לתוספות שיער שיהיו על הראש בכל עת. כך, ניתן לרכוש את הקשת בכדי לצאת לעבודה כל יום ולהוריד בערב, או אפילו רק לאירועים מיוחדים. החיבור היציב של הקשת על הראש מאפשר להיות רגועים ובמקרים מסוימים מאפשר אפילו לצאת לשחיות בבריכה או בים (אך דורש אמצעי זהירות ספציפיים שיש לדון עליהם עם מעצב השיער עצמו לפני תחילת השימוש). עם הזמן, כל משתמשת מוצאת יותר ויותר דרכים לנצל את היתרונות המובהקים של קשת הקסמים לטובתם הבלעדית.

למי פתרון זה לא מתאים?

כאשר האישה מחפשת פתרון מאוד ספציפי – וזה הארכה של השיער הקיים, לא תמיד קשת הקסמים תיתן את הפתרון האופטימלי, ולעיתים עדיף ללכת על תוספות שיער בעזרת חיבור ננו אס פי שבו מתמחה לאזר לוי (https://www.lazar-levi.co.il) במספרה שלו. אך לעיתים קרובות ניתן להביא לאפקט הארכה גם בעזרת קשת הקסמים, הכול תלוי באורך השיער המקורי של האישה והאורך שאליו היא שואפת. בנוסף, מי שרוצה לאפשר לעצמה לשחות ללא כל הגבלה, לעצב את השיער בכל יום באופן עצמאי ללא הצורך להגיע לסלון של מעצב השיער – גם במקרים אלה תוספות שיער מחוברות עובדות טוב יותר. כמו כן, שום תוספות שיער לא מהוות פתרון לבריאות רעועה בשל תזונה לקויה או מחלות כלשהן, לכן לאור תופעות מדאיגות של נשירות שיער – יש קודם כל לפנות לטיפול רפואי, ורק אחר כך לחשוב על פתרונות למראה השיער הדליל.

מה התפקיד של מעצב השיער בעניין?

לכאורה, יכול להיווצר הרושם שקשת הקסמים מבטלת את הצורך בעבודתו של מעצב השיער, אך מדובר בהנחה שגויה, משום שללא עבודה מקצועית של אדם מהימן כמו לאזר לוי, קשת הקסמים לא תראה טבעי על הראש. יש להתאים את צבע תוספות השיער, למצוא את הדרך האופטימלית לחבר אותה על ראשה של כל אישה ואישה. בנוסף, לאנשי מקצוע ברמה זו תמיד יש כמה סודות בשרוול שיעזרו להפיק את המרב מהפיתרון המדהים הזה – קשת הקסמים.