כיצד להסיר תוספות שיער

זה לא סוד שכולנו מעריצים תוספות שיער. בין אם זה בגלל הנפח המהמם שהן מציעות לנו, האורך, או אפילו סתם שינוי המראה שמעניק לנו דחיפה נוספת של ביטחון עצמי. כולנו אובססיביים, וסמכו עלינו, יש לנו סיבה טובה לכך.

 

אך בעוד שתוספות שיער יכולות להיות יפות ולגרום לכם להרגיש יפים מבפנים ומבחוץ, לפעמים הן יכולות להיות מעט מבלבלות בכל מה שקשור להסרתן כראוי. וברור שאם אנו לא מצליחים להסיר אותן כראוי, אנו יכולים לפגוע בשיער הטבעי שלנו או להרוס את התוספות שלנו, מה שבהחלט איננו רוצים שיקרה. אז כדי להימנע מהכאב הנורא של הרס תוספות שיער יקרות, לאזר לוי מומחה לתוספות שיער הכין עבורכם מדריך שלב אחר שלב כיצד תוכלו להסיר בבטחה ובצורה נכונה את התוספות ללא חשש. בואו נתחיל:

 

הסרת תוספות שיער

 

תוספות שזורות

– אספו את כל שיערכם בקוקו (והפרידו את מחצית השיער לזנב פוני נפרד אם אתם יכולים).

– מצאו את קצה החוט והצמידו אותו בזהירות רבה. אתם יכולים לעקוב אחר האצבעות שלכם לאורך קו הקרקפת כדי למצוא היכן השזירה התרחשה. המשיכו לאט ככל האפשר כיוון שקל מאוד לחתוך את השיער הטבעי שלכם בטעות (למעשה, אנו ממליצים מאוד לקרוא לחבר או לקבל עזרה מקצועית בנושא).

– בשלב הבא, פתחו את שארית החוט מהקרקפת שלכם. השתמשו ביד אחת כדי להחזיק את השיער הטבעי שלכם ובכך למנוע משיכה או שבירה לא נוחה, ואילו היד השנייה פורמת קלות את החוט שנותר. אם אתם זקוקים לעזרה נוספת, אתם יכולים גם לקנות פתרונות מוצר מיוחדים המסייעים בפירוק של חוטים כדי להקל על תהליך הסרת התוספות שלכם.

– חזרו על התהליך עד שתרגישו שפירקתם את כל החוטים בשיערכם. בשלב הבא, סרקו את השיער כדי לסייע בהתנתקות וכדי להבטיח שהוצאתם את כל החומר המלאכותי. סיימתם!

 

תוספות מולחמות או מודבקות

– הפרידו את שיערכם לקווצות שפרקטי לעבוד איתן.

– מצאו את התוספות בשיערכם, מרחו אותן בשמן ותנו להם לנוח כך במשך רבע שעה. שמן עוזר לפירוק הקשרים הכימיקלים של הדבק, מה שמקל על ההסרה. ניתן למרוח שמן קוקוס, שקדים, זית או שמן תינוקות – בעיקרון בדיוק מה שאתם מעדיפים.

– לאחר שטיפה של השיער מהשמן, יש למרוח עליו מרכך ולעטוף אותו במגבת כדי להסיר את שאריות השמן.

– להקציף את השיער, לשטוף ולחזור על הפעולה עד להסרת כל הדבק.

 

תוספות קליפ-אין

הסרת תוספות שיער קליפ-אין היא ללא ספק תהליך ההסרה הקל ביותר. עשו זאת כך:

– התחילו על ידי הפרדת השיער הטבעי שלכם הרחק מהחלק הראשון של התוספות בגב הראש ומעל האוזניים.

– המשיכו לאט והסירו קליפס אחד בכל פעם. החזיקו את שיערכם הטבעי כנגד הקרקפת כדי להימנע מכל לחץ או שבירה.

– עבדו בקטעים כדי לעזור לכם לעקוב אחר כל תוספת ולהבטיח שאינכם מפעילים לחץ רב על השיער הטבעי שלכם או מסתבכים עם הקליפסים.

– שימו מרכך והשאירו אותו על השיער כדי לסייע בהסרת הקליפסים אם אתם מתקשים. אם השיער הטבעי שלכם מסובך במידה מסוימת או דבוק לתוספות, סירוק קל ואיטי יסייע בהסרתן ללא כאבים. ואחרי זה – סיימתם!