כיצד להציג צעצועי מין – לזוגות

מחפשת להציג בחדר השינה צעצוע מין חדש? ביקשנו מהסקסולוגית, הסופרת והיועצת ד"ר ג'סיקה אורלי לקבל עצות כיצד להביא את הנושא עם בן זוגך.

 

שאלה: שמעתי שצעצועי מין נפוצים – אפילו עבור זוגות, אבל אני חושש להעלות את הנושא לחבר שלי, כי אני לא יודע איך הוא יגיב. יש לך עצות להקל?

 

אתה צודק לחלוטין. נשים וגברים רבים משתמשים באביזרי מין והמחקר מציע כי אלו המשתמשים בהם מדווחים על רמות גבוהות יותר של סיפוק מיני. ולמרות שיותר נשים מוכנות להודות בבעלות על צעצוע מין, עמדותיהם של הגברים הן גם חיוביות להפליא, כאשר 70 אחוזים דיווחו כי הן לא מוצאות אותן מאיימות.

 

כדי להתחיל בשיחה עם בן / ת הזוג שלך, שקול אסטרטגיות אלה:

 

דברו בגלוי על תחומי העניין והרצונות שלכם. אם אתה מרגיש בנוח לדבר על סקס, זה יעזור להקל על בן / בת הזוג שלך. והימנע מלשוחח על נושאים חמים ממש לפני או אחרי קיום יחסי המין כשההורמונים והרגשות שלך גדלים.

להיות חיובי. הציעו הרבה ביטחון והערכה לחיי המין שלכם החמים שכבר, כך שהעניין שלכם באביזרי מין לא נתפס כתלונה. כולנו רגישים לחיי המין שלנו וחשוב ליידע את בן זוגך עד כמה הוא נהדר.

חבר את הצעצועים למשהו שבן זוגך כבר עושה. לדוגמה, סביר להניח שהוא כבר יודע לגעת בנקודות החמות שלך, אז בנה על הכישורים שלו: "וואו! זה הרגיש כל כך טוב כשנגעת בי שם. זה כל כך רגיש. אני אשמח לנסות את זה עם קצת סיכה ואולי אפילו עם תנודות. "

שאלה: בעלי מוכן לבדר את הרעיון לשחק עם צעצועים, אבל אני יכול להגיד שהוא מרגיש קצת מאוים מכמה מהצעצועים שבחנו באינטרנט. מהם כמה צעצועים טובים למתחילים?

 

אם בן / בת הזוג שלך מאוימים מהמחשבה על צעצוע "להחליף אותו", התחל בצעצועים שפחות מאיימים: קטן שלא נראה בדיוק כמו איבר מין עשוי להיות צעצוע היכרות טוב כמו ביצים סיניות.

 

מומלץ גם לבחור צעצוע שתוכלו להשתמש בו יחד. יש כיום פריטים בשוק המיועדים במיוחד לשימוש במהלך קיום יחסי מין.