כך תבחרו את השמשיה הטובה ביותר עבורכם

הקיץ עוד מעט כבר כאן. האם אתם מתכננים במקרה לקנות ולהתקין שמשיות עבור השטח החיצוני בעסק שלכם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את השמשיה הטובה ביותר עבורכם.

 

חשוב קודם לשקול את הגודל והמיקום של השמשיה, כך שתוכלו לראות אם זה מתאים לעסק שלכם או לא במידה ולא פתרון חלופי הוא סוככי זרועות מתקפלים למרפסת. על ידי בחירת שמשיה בגודל הנכון, אתם יכולים לספק די הרבה צל לאורחים שלכם. כבעלי עסק, אתם צריכים להבין את דרישות השטח והגודל שלו, כך שתוכלו להחליט אם זה משמעותי לכם לקנות שמשיה אחת או מספר שמשיות שיכסו את כל השטח החיצוני שלכם.

אז מה עושים עכשיו? ובכן, הצעד הראשון הוא לבצע מדידה טובה של השטח שבו אתם רוצים להציב שמשיות. אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם או שאתם יכולים לשכור מומחה שיעשה את זה בשבילכם.

 

עמידות בפני פגעי מזג האוויר

אחד הדברים העיקריים שאתם צריכים לשקול בעת בחירת השמשיה הנכונה הוא העמידות שלה בפני פגעי מזג האוויר. הסיבה לכך היא כי השמשיה תהיה חשופה לכל מזג אוויר בכל עת. כל השמשיות צריכות להיראות מתוחזקות היטב ולא שחוקות ובלויות. השמשיות והרהיטים שלכם בחוץ צריכים להחזיק מעמד יותר משנה אחת בלבד.

 

מוטות עמידים בפני חלודה

מומלץ לבחור במוטות אלומיניום בעיקר משום שהם עמידים מאוד בפני חלודה, והן גם קלי משקל לעומת מוטות מעץ מלא או ברזל יצוק. שמשיות בעלות מוטות מעץ או ברזל נוטות להיות כבדות מאוד, מה שמקשה על העברתן מנקודה אחת לאחרת לפי צורכי העסק. לעומתם, מוטות מאלומיניום הם קלים, עמידים בפני חלודה ונראים טוב בכל צבע.

 

חופת שמשיה עמידה בפני עובש וטחב

אתם גם צריכים לבחור בשמשיה עם חופה עמידה בפני עובש וטחב, פשוט מפני שהמטריות הללו נחשפות בדרך כלל לכל סוגי מזג האוויר בכל עונות השנה. כדי למנוע בעיה בהמשך הדרך, ודאו שאתם רוכשים שמשיה שיכולה לעמוד בכל פגעי מזג האוויר.

שמשיה עמידה בפני דהיית צבע

בדיוק כמו עובש וטחב, השמשיה צריכה להיות עמיד גם בפני דהייה. למה זה כל כך חשוב? למשל, אם בסיס השמשיה בתחתית עשוי מחומרים זולים ולא איכותיים, השמשיה החדשה שלכם תיראה ישנה ודהויה בתוך זמן קצר. אתם יכולים לנסות לקנות שמשיה שבנויה מבדים אקריליים (שבדרך כלל משתמשים על גבי כלי שיט ימיים), מפני שאלה יכולים להחזיק מעמד עד 10 שנים.

 

בד שמשיה עם הגנת UV

אחת הסיבות החשובות ביותר שאתם צריכים שמשיה בשטח החיצוני שלכם היא על מנת להגן על האורחים שמגיעים אליכם לעסק, לכן מומלץ לקנות שמשיה שעשויה מבד עבה עם הגנת UV, וזאת כדי שיוכל לעמוד בקרני השמש הקופחות.

 

אביזרים נכונים עבור השמשיה

מומלץ להיות חכמים לקנות גם אביזרים לשמשיה שבעסק שלכם. ישנו מבחר מדהים של שמשיות לשטחי מסחר ומגורים ממותגים שונים שניתן להתקין בבתי מלון, אתרי נופש, ספא, מסעדות, בתי קפה, פארקים משרדים, בריכות וגם בתים פרטיים.

 

בהתאם לצרכים שלכם, שמשיות יכולות להיות מותקנות כמבנה קבוע עם בסיס, או שיכולות להתאים לבסיס שמתגלגל בקלות. אתם יכולים לבחור בשמשיות קטנות, שמשיות מרובעות גדולות או שמשיות מלבניות, ואפשר גם להוסיף להן לוגו או טקסט מודפס.

 

היתרונות של שמשיה

– שימוש גמיש: פתחו, סגרו או הזיזו את המטריה שלכם בהתאם לצורך.

– ישנם עיצובים מודרניים וקלאסיים שיתאימו לסגנון האישי שלכם.

– שמשיה היא חסכונית.

– ישנו מגוון רחב ביותר של צבעים ואפשרויות הדפסה.

– קל לקפל ולאחסן במהלך סערות.