האם אתם סובלים מתסמינים של בריחת שתן?

מיתוסים על בריחת שתן

בריחת שתן משפיעה על מיליוני אנשים וחבל שרבים כל כך לא רוצים לדבר על זה. זה יכול להוביל למידע שגוי. יש הרבה מיתוסים בנושא בריחת שתן. מיתוסים אלה על בריחת שתן הם בעיקר אינם נכונים. הגיע הזמן להתמודד עם העובדות על בקרת שלפוחית ​​השתן, ולנפץ את המיתוסים.

 

פנינו לאתר עזר נאמן המתמחה במוצרי ספיגה למבוגרים, אשר יעזור לנו לענות על מיתוסים נפוצים בנושא בריחת שתן.

 

מיתוס מס' 1: בריחת שתן משפיעה רק על נשים מבוגרות.

בריחת שתן יכולה לפגוע בנשים צעירות יותר, נשים נטולות ילדים וגם גברים. אף על פי שזה נפוץ בעיקר בקרב נשים מבוגרות, בריחת שתן משפיעה על שני המינים, ועל אנשים בכל הגילאים.

 

מיתוס מס' 2: זה נורמלי לסבול מדליפות שתן תכופות.

למרבה הצער, אנשים רבים הסובלים מבריחת שתן משכנעים את עצמם שהתופעות הללו תקינות. דליפת שתן על בסיס קבוע אינה תקינה. אובדן שליטה בתפקודי הגוף יכול להיות מביך, אך זה לא חייב להמשיך להתרחש. 

 

מיתוס מס' 3: עליכם להימנע ככל האפשר משתיית נוזלים.

זה הגיוני לחשוב שאם אתם לא שותים הרבה, לא תהיה לכם דליפות או תאונות שתן. אך במציאות, חוסר שתייה עלול להוביל לסט נוסף של בעיות בריאות. חשוב לשמור על שתיה מרובה, גם כאשר אתם סובלים מבריחת שתן. אי שתייה מספקת עלולה לגרום להתייבשות, עצירות או אפילו אבנים בכליות. נסו לשתות בעיקר מים ולהימנע מאלכוהול, סודה וקפה.

 

מיתוס מס' 4: אם אתם מנסים ממש חזק אתם יכולים לשלוט בזה.

יש אנשים שחושבים שאם הם ינסו מספיק חזק, הם יכולים לשלוט על בריחת שתן. אחרי הכל, זה תפקוד הגוף שלהם. אך בהגדרה, בריחת שתן היא דליפת שתן לא רצונית. לא ניתן לשלוט על זה וזה גם לא מתוכנן. לאבד שליטה על הגוף ולהרגיש כאילו הוא בוגד בנו יכול להיות חוויה קשה מאוד. זה יכול לגרום לנו להרגיש חסרי אונים, אבל יש אפשרויות לטפל בזה ולקבל את העזרה הראויה.

 

למידע נוסף אודות בריחת שתן, התמודדות וטיפול, היכנסו לאתר עזר נאמן.