כלים דיגיטליים שמאפשרים לשפים לבלות זמן רב יותר במטבח

תפקידו ואחריותו של שף נעשים מגוונים יותר ויותר. שף אחראי במידה רבה להצלחה של מסעדה. זו עבודה קשה ולעתים קרובות תזזיתית מאוד.

 

שפים נכנסים לעסקים בגלל ריגוש של הסביבה ופיתוח היצירתיות, כמובן, אבל בואו לא נשכח שהם גם נכנסים לעסקים מכיוון שהם אוהבים לבשל ולהכין מגוון של מנות ממטבחים שונים. ככל שהמסעדה גדולה יותר, כך שפים מבלים פחות במטבח שלהם.

 

האחריות כוללת:

  • פיתוח ותכנון תפריטים חדשים
  • תפריטי תקצוב
  • קשרי לקוחות
  • אימון וניהול צוות המטבח
  • ניהול מלאי
  • בקרת איכות
  • פיקוח על תקני הבטיחות

 

עם זאת בחשבון, בואו ונבחן את הכלים הדיגיטליים העומדים לרשות השפים כדי להקל על חלק מעומס העבודה.

 

מדיה חברתית

מהי מסעדה בלי סועדים? אחד התחומים המרכזיים שבהם כל המסעדות יצטרכו להמשיך לשגשג הוא שמירת הלקוחות והנאמנות שלהם. המטרה היא כמובן להגדיל את מספר הביקורים שעורך כל סועד.

 

מדיה חברתית היא כלי פנטסטי לבניית מודעות למותג וכדי להזמין הזמנות ישירות. באינסטגרם יש את אחת מקהילות האוכל הגדולות ביותר. השקעת זמן במדיה החברתית תשפר לא רק את המודעות, אלא את הנאמנות של הלקוחות. זו פלטפורמה חינמית שמאפשרת לכם לספר את הסיפור שלכם.

 

העבירו מנות ותפריטים חדשים, תפריטים של היום ומנות אישיות של המסעדה שלכם. המדיה החברתית מאפשרת לכם להוסיף גורם מהנה לאישיותכם המקוונת.

 

ישנן מספר דרכים לרתום את סמכויות המדיה החברתית. השקיעו בתחרויות לעידוד מעורבות וצמיחה, ספרו את סיפורכם באמצעות תמונות יפהפיות ואפשרו לסועדים שלכם לדבר עבורכם. זוהי פלטפורמה פנטסטית לפידבק ומעבר של מידע מפה לאוזן.

 

תוכנת הזמנות

ישנן כיום מספר פלטפורמות של תוכנות להזמנות. הבחירה באחת מהן תהיה תלויה במידה רבה בתקציב, בדמוגרפיה של הלקוחות שלכם ובטכנולוגיה העומדת לרשותכם במסעדה.

 

קחו בחשבון את ההשפעה שיש לשכר טרחה על הרווחים שלכם ועל רמת ההשקעה השיווקית שתבצע פלטפורמת הזמנות מקוונת לתמיכה בעסק שלכם.

 

השקעה בתוכנת הזמנות מכובדת ויעילה תקל על חלק מהזמן שלכם כשפים. לא זו בלבד שתתאפשר הזמנה מקוונת מהירה וקלה, היא גם תאפשר לצוות לנהל הזמנות יומיות ולמפות את תוכנית הטבלה לאורך כל יום.

 

רוב תוכנות ההזמנות יאפשרו לכם גם לאחסן מידע חשוב הכולל אלרגנים ודרישות תזונה, אירועים ובקשות מיוחדות וכן הזמנות חוזרות.

 

נגענו בנושא זה בקצרה, אך חשוב שתדעו כי תוכנת ההזמנה הנכונה תכפיל גם את עצמה כפלטפורמה שיווקית. כל כלי הזמנה מקוון כולל מאגר נתונים רחב משלו של סועדים קבועים. הזדמנות חשובה נוספת להניע לקוחות נוספים למסעדה שלכם.

פרטים נוספים אפשר לראות באתר: https://www.chefs.co.il/