מערכת קליק-קלאק: כיצד היא מיוצרת ולמה היא משמשת

היה צורך להמציא את המערכת הפשוטה והיעילה הזו. כן, כן, אנחנו לא מתכוונים להתווכח – רוב הבתים המודרניים הם די מוגבלים בחלל ולעיתים אנשים זקוקים לחפצי ריהוט מגוונים מאוד שיכולים להיות מיטות או ספות! יותר מזה, רוב הזמן ממש שימושי שיהיה אחד מהרהיטים האלה אצלכם – חללי שינה נוספים הם יעילים.

 

קליק-קלאק הוא המנגנון הפנימי הפשוט ביותר והיעיל ביותר שמיועד להפוך את המיטה לספה ולהיפך. הוא הומצא באסיה, שם עיצובים מינימליסטיים יחד עם עמידות ופשטות היו תמיד בראש. בעולם המודרני, קליק-קלאקים משמשים לרוב בספות כביכול או ספות שינה.

 

העיקרון פשוט מאוד. אם הספה הישנה שלכם נמצאת במצב ישיבה, עליכם למשוך את גבה עד שתשמעו קליק. ואז עליכם לתת לגב הספה להחליק למצב שינה. כאשר הוא נמצא במצב שינה (שטוח לחלוטין) כדאי שתמשכו אותו לאותו כיוון עד שתשמעו קלאק (לחץ). כשאתם שומעים אותו, המנגנון הפנימי נועל את גב הספה בביטוי הייעודי הזה, כך שהוא יישאר למעלה. זה כל כך פשוט!

 

לרוב מיטות הספה הנפתחות, או לקליק-קלאקים כפי שהן מכונות, יש שתי עמדות – ישיבה ושינה. אולם לעיתים, יש להם מיקום אמצעי (כ-45 מעלות לרצפה), והן מספקות נוחות ורבגוניות.

 

עם מערכת כה פשוטה ויעילה, אין זה מפתיע שקליק-קלאקים או מיטות ספה כל כך פופולריים. הם נוחים בהרבה מספות רגילות ומספקים שתי פונקציות חיוניות בו זמנית – מה יכול להיות טוב יותר? יש לנו מבחר רחב של מיטות ספה באתרנו, עור ובד (מיקרופייבר).

מה היתרונות והחסרונות בחנות מול אתר אינטרנט?

בחנות, סביר להניח שלא תמצאו את מה שאתם אוהבים (כפי שאולי גם לא תמצאו באתר) והיא תציע לכם מספר רב של קטלוגים של מפעלי רהיטים. נחשו מה? קטלוגים אלה הם אותו הדבר שמציע לכם אתר אינטרנט. ישנם שני הבדלים גדולים בכל זאת. ראשית – אתם צופים באתרים מהנוחות של הבית שלכם, יש לכם את כל הזמן שבעולם ואף אחד לא דוחף אתכם או משנה את החלטתכם. שנית – המחיר!

הבנת הדברים הללו הביאה לנו מחשבות ברורות מוחלטות על הדברים כפי שהם. ברור שכמעט בכל פעם עדיף לקנות באינטרנט, במיוחד אם יש לכם עוד מה לעשות, פשוט חפשו חנויות רהיטים אחר רהיט בחצי מחיר שאתם תאהבו ממבט ראשון. עם זאת, הרצון של כולם הוא להחליט בעצמם. אם הבדיקה הפיזית חשובה לכם – גשו לחנות רהיטים פיזית. אם אתם אוהבים תהליך בחירה רגוע עם טווח מחירים טוב יותר לנוחיותכם – בקרו בחנות מקוונת. זו הבחירה שלכם.

 

תוכלו להתייעץ עם חברת רוזטו בכתובת: https://www.rossetto.co.il/