בן אנד ג'ריס יחלקו גלידה בחינם ב-1 בנובמבר

סמנו את האירוע בלוח השנה שלכם!

 

החברה תחלק כדורי גלידה בחינם בחודש נובמבר, אז הקפידו לשריין לכם את היום בלוח השנה. הצעה זו תהיה זמינה במסגרת מבצע "World Vegan Day Happy Hour". ליתר דיוק, ב-1 בנובמבר מהשעה ארבע אחה"צ ועד שמונה בערב, הלקוחות יכולים להגיע לחנויות של בן אנד ג'ריס ברחבי ארצות הברית כדי לקבל כדור בחינם מהטעמים הטבעוניים שיש להם להציע.

 

החל משנת 2016, השיק המותג קו גלידות ללא חלב, שכלל אופציות טבעוניות של הטעמים האיקוניים שלו. שברי קרמל ושקדים, צ'רי גרסיה, בראוניז פאדג' שוקולד, קוף שמנמן, סינמון באנס, חטיף קוקוס עם שבע שכבות, פאדג' קפה קרמל, חמאת בוטנים ועוגיות וחמאת בוטנים חצי אפויה היו הטעמים הלא חלביים הראשונים של המותג, ומאז הם הוסיפו אפשרויות נוספות.

 

בצק עוגיות שוקולד צ'יפס ושוקולד קרמל הצטרפו להרכב כבר בפברואר, ולבן אנד ג'ריס יש כוונה להמשיך ולהרחיב את האופציות הטבעוניות שלהם. לחברה אפילו יש באתר שלהם מקום ללקוחות להציע טעמים חדשים שניתן ליצור.

 

למרות שהטעמים טבעוניים, בן אנד ג'ריס מבטיחים באתר שלהם שהטעם טוב באותה מידה כמו המתכון המקורי שלהם: "טעם בלתי נשכח. שמנת מעולה. טעמים לא חלביים מיוצרים עם חלב שקדים סמיך 100% טבעוני. מדובר באופוריה בלתי מעורערת."