צבעי המסגרת של הסוכך: דברים שכדאי לדעת

אז יש לכם בית יפהפה ועכשיו אתם רוצים להתקין סוכך. אבל, מה עם המסגרת? האם היא תתאים למראה הבית? חדשות טובות, היא יכולה בהחלט להתאים. אנו מציעים לכם מגוון של אפשרויות צבע למסגרת הסוכך שלכם.

 

אז מה עליכם לדעת כשמדובר בבחירת צבע למסגרת הסוכך? בתור התחלה, אתם יכולים לצפות את המסגרת באבקה במקום לצבוע אותה. אתם יכולים גם לעבד את המסגרת כך שתוכלו לראות איך זה נראה עם הבית שלכם. למעשה, הנה כמה דברים אחרים שאתם צריכים לדעת או לחשוב עליהם כשמדובר בצבעים למסגרת הסוכך:

 

תיאום בין צבעי הבד למסגרת הסוכך: זכרו, אריג הסוכך וצבע המסגרת שלכם צריכים להתאים זה לזה. אתם יכולים לבחור את אותו הצבע אך הקפידו לראות קודם איך הוא נראה בעיבוד.

 

צבע הבית והמסגרת: ודאו שצבע המסגרת שלכם לא מתנגש עם צבעי הבית או העסק שלכם. נסו לבחור צבע ניטרלי אם אינכם בטוחים.

 

ציפוי אבקה לעומת צבע: ציפוי אבקה עמיד יותר וטוב יותר מאשר סתם צבע על מסגרת סוכך. ציפוי אבקה נועד להיות עמיד יותר בפני סדקים ושריטות. צבע למסגרות טוב גם הוא אך אינו מספק עמידות של ציפוי אבקה. למעשה, מסגרות מצופות אבקה נוטות להישאר אסתטיות למשך זמן רב יותר.

 

אסתטיקה: צביעת מסגרת הסוכך שלכם מוסיפה רמה של תחכום ומעמד למבנה הצל שיכולה לגרום לבית שלכם או לעסק להתבלט.

 

צבעי מסגרת הסוכך יכולים להישכח או לזכות בהתעלמות. אבל עכשיו, כשאתם יודעים יותר על האפשרויות שלכם ומדוע צביעת מסגרת סוכך המסך היא דרך נהדרת לייפות את מבנה הצל שלכם, אתם יכולים לעשות את הבחירה. לחצו כאן כדי לראות את צבעי המסגרת הסטנדרטיים שלנו. זכרו כי אנו מציעים גם צבעים בהתאמה אישית.

 

למידע נוסף על סוככים, אל תהססו לפנות אלינו https://solaris-ltd.co.il/