4 סגנונות של סרטוני הסברה שעליכם לנסות עבור העסק שלכם

סרטוני הסברה הם ללא ספק כלים רבי עוצמה שכל עסק צריך שיהיה לו בארסנל השיווקי שלו. הוספת סרטון הסברה לתמהיל השיווקי שלכם יכולה להיות דרך מיידית להגביר את הנראות המקוונת שלכם ולהגדיל את המכירות. בקיצור, זו השקעה שכדאי לעשות.

 

מכיוון שסרטון הסברה הוא בעצם הרחבה של הדימוי העסקי שלכם, בחירת הסגנון המתאים למותג שלכם היא חובה. לא כל סרטוני ההסברה עובדים אותו דבר; בחרו את הסגנון המתאים לעסק שלכם על סמך מה שאתם מקווים להשיג באמצעות הסרטון.

 

עיינו בסגנונות סרטי תדמית הבאים כדי לזהות מי מהם מתאים למטרות השיווק שלכם.

 

  1. אנימציית דמויות

אנימציות כבר לא מיועדות לילדים בלבד, מבוגרים נהנים לצפות בהם גם. סרטוני הסברה עם דמויות מונפשות באנימציה הם דרך מהנה ויעילה ליצור קשר עם הלקוחות שלכם. שילוב האלמנט הויזואלי המהנה של אנימציה עם התגובה הרגשית שנובעת מהפן הסיפורי אינו רק משעשע, אלא שהוא יכול גם לעזור לכם ליצור קשר רגשי עם הקהל שלכם.

 

לסרטוני הסברה עם אנימציה יש כמה יתרונות עיקריים:

 

בטווח זמן מוגבל, הם עוזרים לכם ליצור אמפתיה במהירות.

דמויות מונפשות בסרטונים יכולות לעורר רגשות המציגים את ערכי הליבה והמסר של מותג העסק שלכם באופן אנושי ופשוט.

 

  1. אנימציות לוח לבן

סרטוני אנימציית לוח לבן אינם פשוטים במיוחד, הם למעשה די חזקים. טקסט שחור על גבי לוח לבן מציג ניגודיות מוחלטת שתופסת את תשומת הלב מייד. זה קל להבנה, מאוד אינפורמטיבי, וזה עובד באופן מושלם כשאתם צריכים להציג מוצר שיש לו מספר תכונות או פרטים.

 

מחקר שערך ד"ר ריצ'רד ויסמן הראה כי הצופים שומרים על מידע 20% יותר כאשר הוא מוצג על לוח לבן, לעומת צפייה בסרטון וידאו פשוט של אדם המסביר את אותו הדבר.

 

  1. גרפיקה של תנועה

לפעמים, הדברים הפשוטים ביותר יכולים לבצע את העבודה בצורה היעילה ביותר. אם יש לכם רעיון עסקי מורכב שברצונכם לפשט עבור הקהל שלכם, סרטוני הסברה עם גרפיקה של תנועה נמצאים שם כדי להשלים את המשימה. סגנון זה הוא מאוד מרתק מכיוון שהוא מביא גם תנועה וגם רגש לנושא הסרטון. מכיוון שהוא קל למדי לתפיסה ויכול לתפוס את תשומת ליבם של הלקוחות באופן יצירתי, יש לו אחוז תוצאה גבוה. אתם יכולים אפילו לשלב את זה עם הנפשת דמויות להכפלת האפקט.

 

  1. בשידור חי

אף על פי שאנימציה וגרפיקה של תנועה הן יעילות ומבדרות, יתכן שזה לא יעבוד למטרות שיווקיות מסוימות. אם העסק שלכם אוהב לעשות את זה בדרך המיושנת, תמיד יש את סרטון האקשן הטוב והישן. מה טוב יותר מלפתח אמינות וליצור אמפתיה עם סרטון המציג אדם אמיתי? סגנון זה יכול לעבוד אפילו טוב יותר אם האדם בסרטון מתמודד עם אותן בעיות כמו שהקהל מתמודד איתן.

 

התחילו עם הפקת הוידאו שלכם מייד! אנו חברת הפקת וידאו בשירות מלא שיכולה לעזור לכם ליצור סרטוני שיווק מקצועיים. כשאתם בוחרים בנו, מובטחת לכם איכות גבוהה.

 

צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף.